G-11P20XZYB1

MAŽMENINĖ PREKYBA » DINITROL - antikorozinės medžiagos

 • DINITROL® 8020
  Purškiami remontiniai dažai

  DINITROL® 8020 tai remontiniai dažai, naudojami priekinių ir galinių bamperių bei spoilerių dažymui. Galima naudoti be grunto.

  Kaina: - EUR
 • DINITROL® 7450
  (universalus valiklis autoremonto dirbtuvėms )

  DINITROL® 7450 – labai efektyvus ploviklis/valiklis, kurio sudėtyje yra kelеtas specialiai parinktų ir suderintų tirpiklių. Pasižymi puikiu plovimu, nuriebalinimu bei greitu džiūvimu. Džiūdamas nepalieka jokių apnašų (liekanų).

  Kaina: - EUR
 • DINITROL® 1000 
  (antikorozinė priemonė uždaroms ertmėms) 

  DINITROL® 1000 yra labai skvarbi ir patikima, tiksotropinė, apsauginė antikorozinė danga naudojama naujų ir naudotų automobilių uždarų ertmių ir sunkiai pasiekiamų vietų (slenksčių, durelių, suvirinimo siūlių, lonžeronų ir kt.) padengimui. Jos sudėtyje yra mineraliniai tepalai, vaškai, tirpikliai ir korozijos inhibitoriai. 

  Kaina: - EUR
 • DINITROL® 820
  Struktūriniai dažai plastmasei

  DINITROL® 820 dažai skirti atstatyti plastmasinių detalių tokių kaip bamperiai, spoileriai, kitos išorės detalės paviršiaus struktūrai po šių detalių remonto.

  Kaina: - EUR
 • DINITROL® 528 Glass/Paint One Step Primer 
  (vieno žingsnio gruntas) 

  DINITROL® 528 Glass/Paint One Step Primer yra juodos spalvos, tirpiklinis, fiziškai ir chemiškai džiūstantis gruntas, skirtas gruntuoti nuriebalintam ir nuvalytam automobilio stiklui prieš klijuojant jį DINITROL® poliuretano klijais. 
  Gruntas užtikrina gerą klijų sukibimą su paviršiais, o taip pat apsaugo klijų deaeraciją UV- spindulių poveikyje. Gruntas pasižymi antikorozinėmis savybėmis. 

  Kaina: - EUR
 • DINITROL® 500 
  (vienkomponenčiai poliuretano klijai) 

  DINITROL® 500 yra betirpikliniai, vieno komponento, kietėjantys nuo drėgmės, automobilio stiklų klijai pasižymintys stiprumu ir elastingumu, atsparumu senėjimui, geromis kietėjimo savybėmis. 

  Kaina: - EUR
 • DINITROL® 485 Korrotec 
  (antikorozinė danga automobilio kėbului) 

  DINITROL® 485 Korrotec yra skaidri, tiršta antikorozinė danga. Išgaravus tirpikliui, susiformuoja tvirta, elastinga, vaškinga, ir atspari mechaniniam smėlio, skaldos, druskos ir kt. poveikiui, plėvelė. 
  Danga gerai prilimpa prie paviršiaus, atspari temperatūros svyravimams (nelaša, nenuteka ir nesutrukinėja), išlaiko visas savybes dažymo ar džiovinimo kamerose. 

  Kaina: - EUR
 • DINITROL® 482 Universal UBS 
  (Vaškas dugnui) 

  DINITROL® 482 Universal UBS yra tiršta, tiksotropinė antikorozinė medžiaga, skirta ilgalaikei dugno apsaugai nuo korozijos ir mechaninio poveikio. Medžiaga labai gerai sukimba su dažytais ir nedažytais metalo paviršiais, suformuoja sausą, vaškingą, juodos spalvos plėvelę, kuri yra atspari aukštoms temperatūroms ir išlieka elastinga net ir žemoje temperatūroje. Naudojama transporto priemonių dugno apsaugai nuo korozijos. Medžiagos savybės užtikrina paprastą, ekonomišką ir švarų išpurškimą. Purškiama orinio žemo slėgio purškimo įranga, pvz. DINITROL UBE purkštuvu. Gali būti purškiama ir beorio aukšto slėgio įranga. 

  Kaina: - EUR
 • DINITROL® 479 yra tiršta, tąsi antikorozinė medžiaga, kuri suformuoja labai patvarią, elastingą, atsparią nusidėvėjimui (abrazyvų poveikyje) bei triukšmą slopinančią plėvelę. Medžiaga pasižymi ypatingu mechaniniu patvarumu ir labai geru sukibimu, visiškai nelaša, kas leidžia dengti storu sluoksniu, išlieka elastinga ir esant žemoms temperatūroms. 
   

  Kaina: - EUR
 • DINITROL® 447 PROTECT SUPER
  (Apsauginė danga su cinko priedu )

   

  DINITROL® 447 PROTECT SUPER apsauginė danga gumos-sintetinės gumos pagrindu, greitai džiūsta. Cinko priedas užtikrina geresnę apsaugą nuo korozijos tais atvejais, kai pažeista gamyklinė danga.
  DINITROL® 447 PROTECT SUPER savo sudėtyje neturi agresyvių tirpiklių, tokių kaip chlorinti hidrokarbonatai, esteriai, ketonai ar aromatiniai angliavandeniliais.

  Kaina: - EUR