G-11P20XZYB1

MAŽMENINĖ PREKYBA » DINITROL - antikorozinės medžiagos

DINITROL® RC 900 ROST-OFF PRIMER

DINITROL® RC 900 ROST-OFF PRIMER 
(rūdžių surišėjas) 

DINITROL® RC 900 ROST-OFF PRIMER rūdžių surišėjas, antikorozinė danga ir gruntas vienu metu. Rūdys neutralizuojamos. DINITROL® RC 900 ROST-OFF PRIMER su plienu ir rūdimis sudaro vieną metalo organišką plieno junginį. Šis juodas, labai kompaktiškas ir atsparus apsauginis sluoksnis užtikrina ilgalaikį antikorozinį poveikį. Dėka epoksidinės dervos priedo – tai t.p. ir gruntas. 
DINITROL® RC 900 ROST-OFF PRIMER naudojamas ten, kur yra rūdžių ant plieno iš vidaus ir išorės. Pašalinti likusias rūdis, tepalaus, nešvarumus ir į rūdis pavirtusius dažų likučius. Nuimti arba nuplauti rūdžių dulkes. Purškimo atstumas 25 cm. Galimas tam tikru atveju skiedimas 10% acetonu, įprastu atveju nebūtina.Temperatūra naudojant: aerozolis nemažiau 100C. Darbo įrankius valyti universaliais skiedikliais.Tolesniems darbams gruntavimas nebereikalingas. Visiškai sukietėjus apsauginiam sluoksniui, iš karto galima dėti kitas medžiagas. 
DINITROL® RC 900 ROST-OFF PRIMER galima perdirbti su visomis įprastomis glaistų masėmis, apsauginiais dažais. 
DINITROL® RC 900 ROST-OFF PRIMER ekologiškai beveik nekenksmingas. Neturi savo sudėtyje sunkiųjų metalų (švino, cinko, chromatų) ir stiprių organinių rugščių. Neturi stipraus kvapo. 

Spalva: gintaro spalvos tirpalas 
Išeiga: 150 g/m2, 6,5 m2/l 
Skiedimas: acetonu, iki 10% 
Atsparumas karščiui: 1800C 
Džiūvimas: ca. 1 val. Esant 200C ir sausu oru 
PH vertė: 4-4,5 
Blizgėjimo laipsnis: ca. 60% priklausomai nuo rūdijimo laipsnio 
Kieto kūno kiekis: ca. 29%, aerozolyje 16% 
Tankis: 1,0 kp/dm3, aeroz. 0,9 kp/dm3 
Laikymas: Naribotas laikas kambario temperatūroje ir sandariai uždarytoje pakuotėje. Aerozolius saugoti nuo tiesioginių saulės spindulių ir neįkaitinti virš 500C. Gali sprogti!