G-11P20XZYB1

MAŽMENINĖ PREKYBA » DINITROL - antikorozinės medžiagos

DINITROL® 8530

DINITROL® 8530 tai greitai džiūstantys akriliniai dažai, geras dengiamumas, neteka. Didelis pigmento kiekis užtikrina gerą atsparumą aplinkos poveikiui. 
DINITROL® 8530 naudojami automobilių remontui, pramonei, buitčiai. Daliniam metalinių, geležinių ir kt. paviršių, plastmasių, keramikos, medžio dažymui, automobilių plieninių ratlankių atnaujinimui. 
Paviršius turi būti švarus, sausas, be rūdžių. Seni atstoję dažai turi būti pašalinti, sukibimę – pašiurkštinti. Porėtus paviršius, tokius kaip medis, gruntuoti, glaistyti, kad dažų rišiklis nesigertų į paviršių. Indelį kruopščiai pakratyti (1-2 min.) iki pasigirs metalinio šrato garsas. Purkšti iš 20-30 cm atstumo nuosekliai nuo vienos pusės link kitos. Priklausomai nuo temperatūros, drėgmės ir dangos storio paviršių galima liesti po 20-30 min.. Norint išvengti purkštuko užsikimšimo, panaudojus, indelį apversti ir papurkšti kelias sekundes, kad purkštukas prasivalytų. 

Spalva: juoda blizganti 
Tankis: 0,88 g/ml 
Pliūpsnio temperatūra: -40°C 
Džiūvimo laikas: ~20 min. esant 50 µm storiui 
Dengiamumas: ~ 2 m² / 400 ml aerozoliu 
Darbo temperatūra: 17-25°C 
Pavojingumo klasė: VbF Al 
Darbo dujos: propanas/butanas 
Sandėliavimas: 24 mėnesiai 

Saugos reikalavimai: Preparatas labai degus - nenaudoti esant aukštesnei nei +50°C 
temperatūrai. Pavojingas įkvėpus ir patekus ant odos, erzina akis. Preparatui patekus ant odos ar į akis, gausiai praplauti vandeniu. Naudoti gerai vėdinamoje patalpoje. 
Saugoti nuo vaikų. Laikyti atskirai nuo degių daiktų. Preparatui patekus ant karštesnių nei +50°C 
paviršių gali išsiskirti nuodingos dujos.